Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozłam w PiS. Przez majstrowanie przy okręgach przed wyborami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2018 r. o 12:13 Powrót do artykułu
"Pycha i Schamienie" "Pajac i Sługusy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
undefined napisał:
to ten łapownik witkowski jest w pisie         Witkowski to niezłe łapówy brał  jako lekarz
ksywa "pan łapka"
 
undefined napisał:
Zaraz cie pozwą ze nazwałes radnego PiS łapownikiem. Jeśli to zrobią potwierdzę i pójdę na świadka!
 
undefined napisał:
"Pokaż lekarzu co masz w garażu .."
 Standardy PISu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaa wystawcie pruszkowskiego... żenada, ciemny lud już się poznał na dojnej zmianie. Fakt, wam się to po prostu należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie zasługuję na takich radnych. Wszystkim dziękuję !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi dlaczego propozycja okręgów przygotowana przez prezydenta ma być OK, a propozycja radnych ma być be. To radni przecież ustalają a nie prezydent. Bardzo dobrze, że pokazują, że mają swoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo kiedy zmienia się podział, który funkcjonował przez lata , który ludzie znają i wydziela się Włostowice tylko po to żeby radny miał jedynkę na liście i nie musiał konkurować z kolegami radnymi ze swojej partii o miejsce na liście to nie jest normalne. To jest żenujące, i robione pod siebie. Dlatego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powiedzcie mi dlaczego propozycja okręgów przygotowana przez prezydenta ma być OK, a propozycja radnych ma być be. To radni przecież ustalają a nie prezydent. Bardzo dobrze, że pokazują, że mają swoje zdanie." PROPOZYCJA PANA PREZYDENTA BYŁA OPTYMALNA NA ZASADACH PODOBNYCH Z 2010 ROKU, NATOMIAST WRZUTKA BO TO NIE PROPOZYCJA RADNYCH TO UKŁAD POD SIEBIE, TAK BY RADNY MATRA KTÓRY RADNYM JEST Z PRZYPADKU MIAŁ 1 NA LIŚCIE PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj w jednym szyku z platformą o Groblem. koniec świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet próby obrony tego skoku na stołki tutaj w komentarzach są żałosne. Skoro Maj z Groblem mówią wam że tak się nie robi to może jednak mają rację? Nie wpadliscie na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uśmiałem się wczoraj do rozpuku oglądając telewizję kablową. Radna PIS Halina Jarząbek podkreśla ze ona nie zajmuje się plotkami . BUUUUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak poseł Szulowski będzie ulegał wpływom takich Halinek, Kraszewskich, Matrasów, Rzepkowskich to powodzenia. Kompletne DNO puławskiego PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁYCHAĆ WYCIE KOMUSZKÓW ? - MIODZIO ! BRAWO PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
SŁYCHAĆ WYCIE KOMUSZKÓW ? - MIODZIO ! BRAWO PIS!
 Gościu jeżeli stoisz na głowie to stań na nogach i przeczytaj wcześniejszy komentaż "Jak poseł Szulowski będzie ulegał wpływom takich Halinek, Kraszewskich, Matrasów, Rzepkowskich to powodzenia. Kompletne DNO puławskiego PIS." EROZJA PISU POSTĘPUJE co wywołuje wyraźną frustrację PiSlamu :-))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS = Pachołki i Sługusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie nowe i już niebawem nic nie będzie takie jak było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co planujecie? Berezę Kartuską i Majdanek dla niewygodnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postanowiłem wesprzeć PiS Puławy. Złożyłem dla PiS Puławy w dniu 16 stycznia 2018 bardzo atrakcyjną ofertę współpracy! Jestem gorącym stmpatykiem PiS i od początku głosuję na PiS. Tylko postawiłem uczciwe warunki. PiS Puławy musi zacząć dekomunizację od swoich szeregów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawiam że wystarczy dać alternatywę i z tego obecnego składu ludzie nie wybiorą już nikogo... od lewa do prawa z opozycją i niezależnymi łącznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawiam ze ta alternatywą dla totalnych malkontentów będzie Sławomir Adam K. wraz z Robertem S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek weż Pawełka zabierz juz do domu. Wystarczy juz. I naucz go uzywac SWOJEGO rozumu. Takie grzeczne i dobrze zapowiadające się dziecko z niego było.......Wesołych świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...